شبکه ایران: بی تفاوتی سران اصلاحات به تاکید مکررهای مسئولان و فعالان سیاسی برای مشخص کردن مرز این جریان با دشمنان ایران اسلامی، منجر به هشدارهای صریح مردم در راهپیمایی ده ها میلیونی روز 9 دی ماه به رهبران فرقه سبز شد.

مردم در این روز به سران اصلاحات هشدار دادند که از دشمنان و هتاکان به مقدسات اعلام برائت کنند.

با این حال این بار هم، نه تنها انتظار ملت ایران پاسخی دریافت نکرد که اغتشاشگران روز عاشورا "عزادار حسینی" و "مردم خداجوی" نامیده شدند.

سران جریان اصلاحات حتی درخواست برخی اصلاح طلبان میانه رو را هم، نادیده گرفته و حاضر نشدند که به صراحت راه و هدف خود از دشمنان انقلاب اسلامی جدا کنند.

به همین دلیل بود که مصطفی کواکبیان، نماینده اصلاح طلب مجلس گفت "ما طی بیانیه هایی خط خود را از بیگانگان جدا کردیم و به موسوی کاری نداریم."

اما در شرایطی که نامه های محمد خاتمی و علی اکبر محتشمی پور، اعضای مجمع روحانیون مبارز، مبنی بر اعلام برائت از دشمنان و ابراز پشیمانی از اقدامات افراطی اخیر، امیدها را برای عمل دیگر سران اصلاحات به هشدار مردم افزایش داده بود، انتشار خبری تامل برانگیز، بسیاری از فعالان سیاسی را به تعجب واداشت.

بر این اساس، میرحسین موسوی و مهدی کروبی نه تنها حاضر به اعلام برائت از دشمنان انقلاب اسلامی نشده که حتی در اقدامی مبهم، به حمایت از مخالفان تابلودار انقلاب اسلامی پرداختند.

به نوشته سایت اصلی حامیان آقای موسوی که از خارج از کشور و توسط عطاالله مهاجرانی مدیریت می شود، آقای کروبی و آقای میرحسین موسوی امروز در موضعی مشترک، از اعدام‌ دو عضو گروهک تروریستی "انجمن پادشاهی" اظهار تاسف کردند!

آنان در حمایت از این دو تروریست عنوان کرده اند که "آنها تنها توانسته اند دیداری کوتاه با موکلان خود داشته اند و مراحل دادرسی برای آنها انجام نشده است."

"اظهار تاسف" موسوی و کروبی از اعدام "محمدرضا زمانی" و "آرش رحمانی‌پور" در حالی است که این دو به اتهام فعالیت در گروهک تروریستی "انجمن پادشاهی" و اقدام به اخلال در امنیت ملی از طریق اقدام به بمب‌گذاری و ترور مسئولان نظام محاکمه و به اعدام محکوم شدند.

"انجمن پادشاهی ایران" پیش از این طی اطلاعیه‌ای با تأکید بر اینکه "ما با افتخار اعلام می‌کنیم که محاربیم، آری ما محاربیم "، مسئولیت ترور دکتر علی محمدی، از دانشمندان هسته ای کشورمان را به عهده گرفت.

اعضای این انجمن تروریستی همچنین در تاریخ 24 فروردین 87، حسینیه رهپویان وصال شیراز را منفجر کردند که در نتیجه این انفجار 11 نفر شهید و 160 تن مجروح شدند.

به همین دلیل، حمایت سران اصلاحات از تروریست هایی که برنامه های مختلفی برای ترور مردم و مسئولان به ویژه در ایام انتخابات داشته اند، به سخره گرفتن هشدارهای مردم در راهپیمایی میلیونی 9 دی ماه خوانده شده است.

در واقع در شرایطی که انتظار می رفت آقای موسوی و آقای کروبی از گروهک های تروریستی که زخم های زیادی را بر پیکره ملت ایران ایجاد کرده، اعلام برائت کنند، آنان در اقدامی که تاکنون علت آن را بیان نکرده اند، جبهه خود را به گروهک های تروریستی و ضد انقلاب هم پیوند زدند.