یک روزنامه آمریکایی در گزارشی از به آب انداختن ناوشکن جدیدایران و حضور رهبر معظم انقلاب نوشت،آیت الله خامنه ایی،فرمانده معظم کل قوای ایران،با حضور پر ابهت خود در عرشه ناوشکن جدید "جماران"، حضور نظامی آمریکا را در خلیج فارس مورد انتقاد قرار داد .
به گزارش باشگاه خبرنگاران،روزنامه لس آنجلس تایمز  با چاپ تصویر حضور پرصلابت مقام معظم رهبری  در عرشه ناوشکن "جماران" نوشت :آیت الله خامنه ایی(رهبر معظم انقلاب) با حضور در ناوشکن جماران  در روز جمعه  اعلام داشتند؛ واشنگتن سعی دارد با ترسانیدن کشور های عرب همسایه ایران به آن ها سلاح بفروشد.
بر اساس این گزارش، بیانات آیت الله خامنه ای،فرمانده کل قوا،طی سفر به خلیج فارس برای به آب انداختن ناوشکن جماران  که توسط نیروی در یایی این کشور ساخته شده است ، اظهار گردیند.
"لس آنجلس تایمز" در ادامه با ذکر سخنان رهبر معظم انقلاب راجع به عدم تلاش ایران در ساخت سلاح هسته ایی، نوشت :آیت الله خامنه ایی در حالی که لباس روحانی بر تن داشتند و توسط افسران نیروی در یایی همراهی می شدند از ناوشکن ساخت ایران(جماران) بازبینی کردند.آیت الله خامنه ایی فرمانده کل قوای مسلح ایران می باشند.
به گزارش این روز نامه آمریکایی،این کشتی جنگی به موشک های ضدکشتی،سطح به هوا و نیز توپ و اژدر مجهز می باشد و حضور آیت الله خامنه ایی به علامت موفقیت ایران و خود اتکایی (نظامی) این کشور است .ایران تا کنون در صنایع نظامی به موفقیت های بسیاری دست یافته که علی رغم تلاش های آمریکا برای منزوی کردن این کشور می باشد.
"لس آنجلس تایمز"  در انتها نوشت :ایران هم چنین پایگاه های دریایی و هوایی جدیدی را  در مرزهای جنوبی و شرقی  خود در سال های جدید تاسیس کرده است .بیشتر پایگاه های هوایی ایران در غرب کشور  و در مرز با عراق و ترکیه متمرکز می باشند. اما آخرین گام ایران به عنوان بخشی از برنامه های جمهوری اسلامی برای افزایش توان دفاعی خود درخلیج فارس می باشد .این کشور تا کنون مجموعه ایی از موشک های رادار گریز،جت های جنگنده،اژدر،تانک و نفربر های زرهایی را تولید کرده است