درگیری شدید در کادر رهبری منافقین

بنابر اخبار موثق از اردوگاه اشرف ، نیروهای فریب خورده این سازمان که هم اکنون در شرایط بسیار سخت در اردوگاه اشرف بسر می برند شاهد درگیری های مختلف در سطوح مختلف این سازمان می باشند وظاهرا با بالا گرفتن شایعات مختلف , پیرامون کادر رهبری این سازمان مخوف که اخبار مربوط به آن به سطوح پائین تر درز نموده ،حاکی از آن است که  در آینده نزدیک در کادر رهبری این سازمان تغییرات گسترده ای بوجود خواهد آمد.

شنیدنی است که در این اردوگاه سکوت مرگباری وضع گردیده است ولی اختلافات به حدی می باشد که دیگر فرماندهان ارشد این اردوگاه بیشتر به فکر خود هستند تا اجرای قوانین وضع شده برای این شرایط ..

فرار های متعدد وگروهی از این زندان بزرگ نیز  به یکی دیگر از معضلات این سازمان در شرف  اضمحلال تبدیل گردیده است

در حال حاضر افراد کادر هم برای یک رویاروئی تمام عیار واحتمالا تسویه حسابهای خونین در مقابل هم بدنبال یارگیری و جذب افراد رادیکال این سازمان هستند ...

ارسواز  اشرفی دیگر در اروپااز سویی در گذشته  "رابرت جی تایسون "سفیر استرالیا در بغداد، در نشستی با الربیعی، آمادگی کشورش را برای پذیرش اقامت یا موافقت با درخواست پناهندگی هر یک از عناصر گروهک منافقین در خاک این کشور اعلام کرده بود.این اظهارات پس از مذاکرات سفیر استرالیا با اعضای رادیکال سازمان صورت گرفته است و پیش بینی می شود سازمان منافقین به 2 دسته تقسیم می شود یک دسته تحت فرماندهی مریم رجوی و در فرانسه و دسته دیگر در استرالیا تحت فرماندهی معاون عملیات سازمان .

گفتنی است که بدنبال شایعه مرگ مسعودرجوی تعدادی از اعضای کادر رهبری این سازمان بر علیه مریم رجوی متحد شده اند .

چندی قبل نیز شایعه مذاکره مریم رجوی با دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی بر سر زبانها افتاده بود که با بایکوت خبری شدید از طرف رسانه های سازمان روبرو شده بود .


/ 0 نظر / 6 بازدید