تروریستها، جان آیت الله نوری همدانی را تهدید کردند

در پی موضع گیری های انقلابی آیت الله نوری همدانی که موجب افشای اقدامات فتنه گران شده بود برخی افراد ناشناس در تماس هایی با دفتر این مرجع تقلید اقدام به تهدید وی نمودند .
اخیرا شاخه تروریستی گروه فشار سبز ضمن برقراری تماس های تلفنی مکرر با دفتر آیت الله نوری همدانی اقدام به تهدید وی و اعضای خانواده و دفتر ایشان نموده و خواستار سکوت و بازگشت ایشان از مواضع خود هستند

به دنبال نا آرامی ها و اغتشاشات پس از انتخابات در کشور که با بیانیه های کاندیدای شکست خورده هدایت می شد و تلاش عده ای برای اسلامی جلوه دادن اعتراضات و اغتشاشات خیابانی، آیت الله نوری همدانی با موضع گیری های صریح و انقلابی به محکومیت اقدامات گروه فتنه جو پرداختند . با توجه به تاثیر گذاری موضع گیری های ولایتمدارانه این مرجع علیقدر ،  اخیرا شاخه تروریستی گروه فشار سبز  ضمن برقراری تماس های تلفنی مکرر با دفتر آیت الله نوری همدانی اقدام به تهدید وی و اعضای خانواده و دفتر ایشان نموده و خواستار سکوت و بازگشت ایشان از مواضع خود هستند.
این افراد هشدار داده اند که در صورت صدور بیانیه های دیگر از طرف آیت الله نوری همدانی دست به اقداماتی تلافی جویانه خواهند زد.
گفتنی است با توجه به اعترافات صورت گرفته از سوی برخی از دستگیر شدگان ، تا کنون وابستگی تعدادی از اغتشاش گران به بیگانگان و گروه های تروریستی بر ملا شده است .
 
تهدید به حمله تروریستی علیه مرجعی در سطع آیت الله نوری همدانی در حالی از سوی تروریستهای سبز صورت گرفته که جریان سیاسی هدایت کننده پروژه های سیا پیش از این حمایت خود را از یک مرجع جعلی اعلام کرده بود
/ 0 نظر / 2 بازدید