آخرین فرصت سران فتنه

 
دوشنبه نوزدهم بهمن 1388 ( 10:51 )

    نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه های متعددی هشدار دادند که 22بهمن آخرین فرصت سران فتنه برای اصلاح خود و بازگشت به راه امام و شهدا است.

  در یکی از این بیانیه ها که به امضا 155نماینده رسیده بود، آمده است: ملت ایران طی ماه های گذشته با امتحانات عظیمی مواجه بود که با همت بلند از همه آنها سربلند بیرون آمد و نماد آن هم در نهم دی ماه عیان گردید و در روز 22بهمن ماه نیز آشکارتر خواهد شد.

متأسفانه عده ای با غفلت و سماجت بر مواضع خود پس از انتخابات بر طبل اختلافات کوبیدند. ملت ایران با صبوری و با لحاظ سوابق سران فتنه با آنان مدارا نموده اما آنها باید بدانند که رفتارشان نوعی نادیده انگاری راه امام و شهداست و ملت اغماض از این امر را برنمی تابد.

در این بیانیه تاکید شد 22بهمن ماه روزی است که ملت حرف نهایی را خواهد زد ضروری است که جاماندگان از مسیر امام در فرصت روزهای آینده راه ملت را دریابند و گذشته خود را اصلاح کنند.
در بخش پایانی بیانیه مذکور نیز با اشاره به موضوع هسته ای آمده است: این دستاورد پر ارزش بخش مهمی از توان ملی ایران محسوب می گردد. تصویب سه قانون در مجلس شورای اسلامی در رابطه با حقوق حقه ملت ایران دلیل بر حساسیت نمایندگان مردم ایران بر این حق ملی است.

همه مسئولان باید با هوشیاری در مقابل فریبکاری آمریکا و غرب و پیشنهاد معاوضه دروغین سوخت ایستادگی نمایند و بدانند چارچوب حرکت ما صرفاً رهنمودهای مقام معظم رهبری است.

همچنین فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی نیز در بیانیه ای تصریح کرد: پس از انتخابات جدای از دغل کاری آمریکا و انگلیس و برخی کشورهای غربی، اشتباهات عده ای از افراد موثر در انتخابات هزینه هایی را بر ملت تحمیل نمود.

 اینک پس از گذشت نه ماه از موضوع انتخابات، به فضل الهی ملت همه ابعاد ماجرا را دریافته اند و دیگر مجالی برای ماجراجویان فراهم نیست، فراکسیون اصولگرایان مجلس به آقایان موسوی، کروبی اعلام می دارد پیام ملت را در نهم دیماه درک نموده و به ملت بپیوندید و با طرح موضوعات ناصواب فرصت برای شیطنت کشورهای سلطه گر فراهم نکنید.

22بهمن آخرین زمان آزمون شماست که التزام خود را به قانون اساسی و راه امام نشان دهید.
فراکسیون اصولگرایان مجلس، عموم ملت بلند مقدار ایران را به راهپیمایی استوار 22بهمن دعوت می نماید تا با حضور انقلابی خود، پاسخ محکم به فریب کاری آمریکا و انگلیس بدهند که آمریکا به تعبیر امام، شیطان اکبر است و با حرکت انقلابی همه ملت دچار فرو ریختگی می گردد.

/ 0 نظر / 2 بازدید