کلک مرغابی در اعتصاب غذای قلابی
یکی از چند فتنه‌گر زندانی که مدعی بود اعتصاب غذا کرده است بعد از انتقال به بیمارستان و پس از آن که معاینات پزشکی نشان داد به تازگی غذا خورده است.به گزارش شبکه ایران به نقل از کیهان،‌ یکی از چند فتنه‌گر زندانی که مدعی بود اعتصاب غذا کرده است بعد از انتقال به بیمارستان و پس از آن که معاینات پزشکی نشان داد به تازگی غذا خورده است، اعتراف کرد که قرار بود با تظاهر به اعتصاب غذا و انتشار خبر آن دست به جریان سازی بزنیم و به ما گفته بودند اگر چند روز غذای کمتری بخورید و به تدریج شرایط جسمی خود را وخیم و خطرناک نشان بدهید، آقای میرحسین موسوی بیانیه‌ای صادر می‌کند و از شما درخواست خواهد کرد که اعتصاب غذای خود را بشکنید و بدین ترتیب ضمن آن که علیه نظام جریان سازی کرده و نظر رسانه‌های خارجی را به خود جلب کرده‌اید، هیچ آسیب جسمی هم متوجه شما نخواهد شد.

این فتنه گر مدعی اعتصاب غذا در اعترافات خود افزوده است خیلی دلم می‌خواست به خانواده‌ام که نگران سلامتی‌ام بود بفهمانم ماجرا چیست ولی احساس کردم مسئولین زندان به مکالماتم گوش می‌دهند و قضیه لو می‌رود!

نکته درخور توجه گاف سایت جرس- حلقه ماسونی لندن- است که در اقدامی ناشیانه، قبل از اعلام اعتصاب غذای چند تن از فتنه‌گران زندانی، خبر آن را روی خروجی خود قرار داده بود که بعد از چند دقیقه با عجله این خبر را حذف کرد.

گفتنی است بعد از صدور بیانیه موسوی خطاب به اعتصاب کنندگان و درخواست از آنها برای پایان دادن به اعتصاب غذای خود، برخی از سایت‌های ضدانقلاب، از جمله سایت بالاترین که ظاهرا به اصل ماجرا پی برده بودند در تفسیری کنایه آمیز سعی کردند به وی بفهمانند که متوجه قضیه شده‌اند.

کاربر سایت بالاترین خطاب به موسوی نوشت: «آقای موسوی! من به نوبه خود احساس می‌کنم که شما دورو هستید» و در ادامه به وی هشدار داد که «شما فقط می‌توانی با اعتصاب غذا به آنها کمک کنی.»

این پیام سایت بالاترین برای کسانی که از گاف جرس باخبر بودند به مفهوم آن بود که متوجه کلک مرغابی موسوی شده‌اند و با دعوت وی به اعتصاب غذا به جای صدور بیانیه در پی افشای چهره دورو و منافقانه وی هستند.

/ 0 نظر / 5 بازدید