فتنه‌گران در حماسه 9 دی مردند و در 22 بهمن تشییع شدند

 عضو هیئت رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی گفت: فتنه‌گران و عوامل و اذناب آنان در موج گسترده و حماسه جاودان حمایت از ولایت در 9دی‌ماه سال گذشته مردند و روز در 22بهمن 88 تشییع شدند.

محمد کرمی راد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: ساختارشکنان با وجود مردم فریبی و شعارهای توخالی پیروی از امام خمینی(ره) و پایبندی به ارزش‌های نظام و انقلاب و قاونون اساسی با زیر پا گذاشتن تمام آرمان‌ها و ارزش‌های والای انقلاب از جمله جمهوریت، اسلامیت و اصل ولایت فقیه و تحقیر بسیاری از شعارهای اصولی، محوری و اساسی امام و رهبری از جمله بحث غیر قابل تغییر قدس شریف با دشمنان همگام و همراه شدند و اقدام به ساختار شکنی و تخریب فکری و بنیانی کردند که البیته ملت مسلمان و خداجوی ایران اسلامی چون ولایت مدار هستند و همواره در خط اسلام اصیل بوده‌اند، فریب نخورده و در حماسه 9 دی‌ماه سال گذشته منجر به مرگ فتنه‌گران و اربابان آنان شده و با تکمیل آن در راهپیمایی 22بهمن‌ماه آنان را تشییع جنازه کردند.

وی تاکید کرد: فتنه‌گران در جریان انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری با برنامه‌های از پیش طراحی شده همگرا و همسو با دشمنان انقلاب و نظام مقدس اسلامی به فتنه‌‌گری پرداختند و خاطره بسیار تلخ بی‌حرمتی به عاشورای حسینی و عزادارانی که خیمه‌های عزا برافراشته بودند در سال گذشته، احساسات پاک مردم را به غلیان آورد و آنان را دفن کرد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: فتنه‌گران امروز حقیقتاً مرده‌اند ولی هیچ‌گاه نباید از جریان نفاق و فتنه غافل شد و یقیناً شیوه‌های جدید فتنه‌گری به ویژه در قالب جنگ‌روانی و نرم ادامه دارد که همه باید مواقب و مواظب باشند.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم و همشهریان عزیز کرمانشاهی که ولایت‌مداری‌شان را در طول 32سال گذشته بارها به اثبات رسانده‌اند در فتنه 88 نیز از پیشگامان بودند و جزو نخستین استان‌هایی بودند که فتنه گران را محکوم و با تجمع گسترده قبل از 9دی‌ماه در مقابل دادگستری استان، خواستار محاکمه سران فتنه شدند.
وی در پایان گفت: حافظه تاریخی ملت حماسه 9 دی‌ماه را هیچ‌گاه از یاد نخواهد برد و سالگرد این واقعه مهم باید همواره باشکوه برگزار شود.


/ 0 نظر / 6 بازدید