جند الشیطان

رسانه های غربی و هم پیمانشان تلاش گسترده و تازه ای را برای احیای گروه جندالله آغاز کرده اند.

این رسانه ها که از ابتدا دستگیری ریگی با طرح موضوعات و شبهاتی درصدد القای آن بودند که در دستگیری ریگی کشورهای دیگر نیز سهیم هستند اینک بعد از تایید خبر فرود آمدن هواپیما قرقیزی در ایران و دستگیری دو تن از مسافران آن توسط خبرگزاری "آکی پرس" قرقیزستان در فازی جدید رسانه ای درصدد احیای این گروه تروریستی افراطی برآمده اند.

این رسانه های ضد ایرانی که به دنبال آن بودند تا از ارزش کار مهم اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان بکاهند در حالی تعدادی ازآنها سعی کردند پاکستان را نیز شریک ایران در دستگیری ریگی بدانند که بعضی از این رسانه ها پا را فراتر گذاشته و همچون هفته نامه اشپیگل در تحلیلی جالب عنوان کردند که حتی آمریکا هم می تواند به ایران در دستگیری ریگی کمک کرده باشد.

این رسانه ها بی آنکه از ارتباط دستگاه های جاسوسی آمریکا با گروهک جندالله نامی ببرند مدعی شده اند که دستگیری ریگی برای آمریکا می تواند فایده داشته باشد!.

در این میان رسانه العربیه وابسته به خاندان آل سعود که دستگاه امنیتی آن بلافصله پس از دستگیری ریگی مضطربانه تشکیل جلسه داد ضمن وارد کردن اتهاماتی اینچنین تلاش مضاعف تری در این باره میکند.

این رسانه وهابی وضد ایرانی از همان ابتدا به پروژه تضعیف کار اطلاعاتی ایران وارد شد و پس از آن طی مصاحبه با فردی که خود را سخنگو گروه جندالله معرفی میکرد سعی کرد نشان دهد این گروه همچنان فعال است.

همچنین این رسانه ها بلافاصله بیانیه های گروه جندالله را که نشان از دستپاچگی و اضطراب دارد را مرتب پوشش رسانه ای دادند.

در ادامه این گزارش همچون رادیو فردا از همان ابتدا دستگیری سرکرده گروهک از جانشینان احتمالی ریگی اسم بردو حتی به خوانندگانش اطمینان داد که گروهک جندالله با وجود دستگیری ریگی از هم نخواهد پاشید.

در پروژه جدید احیای گروهک جندالله قرار بر آن است که هر رسانه ای به طریقی بوسیله مصاحبه با منتسبان به جندالله و یا پخش بیانیه های آنها به صورت گسترده نقشی را برای احیای مجدد این گروه تروریستی برعهده بگیرند.

در این میان دیگر شیکه های ماهواره ای فارسی زبان نیز به کمک آمده و از الان تعدادی از انها خود را برای مصاحبه با اعضای گروه جندالله آمده کرده اند 

 از سوی دیگرنیروهای آمریکایی در راستای روحیه بخشی به گروهک جند الشیطان ضمن آموزش جدید برخی از عناصر این گروهک قرار است امکانات جدیدی را در اختیار آنان قرار دهند.

 پس از دستگیری شرور عبدالمالک ریگی و در راستای حمایت های نیروهای امریکایی از گروهک تروریستی به اصطلاح « جنبش مقاومت ملی» و روحیه دادن به تروریست ها ، اخیراً تعداد 8 نفر از عناصر گروهک مذکور در یکی از پایگاه های هوایی نیروهای امریکایی مستقر در افغانستان در حال فراگیری آموزش خلبانی ( انواع بالگرد) می باشند.

همچنین افراد تحت آموزش 6 نفر پاکستانی و 2 نفر تبعه ایران و دارای می باشند. این خبر می افزاید برای احیای گروهک تروریستی پس از دستگیری سردسته آنان امریکایی ها قرار است چند فروند بالگرد تحویل گروهک فوق دهند اقدامات ضد امنیتی از آنها استفاده گردد.

/ 0 نظر / 3 بازدید