نتایج خوبی از پی گیری ترور شهید علیمحمدی منتشر می شود

مسئول پیگیری ترور مسعود علی‌محمدی استاد فیزیک دانشگاه تهران با اشاره به جلسه امروز وی با مسئولان امنیتی و انتظامی که در این خصوص انجام شد، تصریح کرد: در آینده‌ای نزدیک شاهد انتشار اخبار خوبی در این زمینه خواهیم بود.

 

پرویز سروری نماینده مردم تهران و مسئول پیگیری ترور مسعود علی‌محمدی استاد فیزیک دانشگاه تهران به جلسه‌ای که امروز وی با مسئولان امنیتی و انتظامی در خصوص این مسئله داشته است اشاره کرد و متذکر شد که جلسه مفصلی را امروز با دستگاه‌های امنیتی و انتظامی داشتم که مسئولان گزارش‌هایی را ارائه دادند.
وی بر همین اساس با تأکید بر اینکه در این جلسه مجلس نیز برای سرعت‌ بخشیدن و تقویت نیروها و پشتیبانی مجموعه‌های مرتبط با این موضوع اعلام آمادگی کرد، ابراز داشت: امیدواریم با ایجاد انسجامی قوی بین نیروهای امنیتی و انتظامی و مجموعه‌های مرتبط با این موضوع شاهد برخورد قاطع با تروریست‌ها باشیم.
سروری  تأکید کرد که در این جلسه مقرر شد اقداماتی در جهت تقویت موضوع و سرعت بخشیدن در برخورد با بر هم زنندگان امنیت مردم که با حرکات تروریستانه در حال ایجاد اخلال در امنیت جامعه هستند، صورت گیرد که انشاءالله در آینده شاهد انتشار اخبار خوبی در این رابطه خواهیم بود.
مسئول پیگیری ترور مسعود علی‌محمدی استاد فیزیک دانشگاه تهران در ادامه عنوان کرد: در این جلسه مسئولان امنیتی و انتظامی گزارش بسیار خوبی را ارائه دادند که نشان می‌داد تلاش‌های خوبی در این راستا انجام دادند که شاهد نتایج خوب و انتشار اخبار خوبی در آینده‌ای نزدیک در این زمینه منتشر خواهد شد.
به گفته وی مقرر شد در این رابطه مستمراً جلساتی برگزار شود و اقداماتی را مجلس در راستای سرعت بخشیدن، تقویت و پشتیبانی مجموعه‌های مرتبط با این موضوع را انجام دهد که در این زمینه مجلس اعلام آمادگی کرد

/ 0 نظر / 2 بازدید