اعترافات ریگی در زندان غیر قابل استناد است!!

   

 

گسترش دامنه دجالیسم سازگارا تا حمایت از ریگی

محسن سازگارا از عوامل خارج نشین ضدانقلاب که تلاش دارد خود را به عنوان یک استراتژیست معرفی کند، در اظهار نظر جدید خود به حمایت از عبدالمالک ریگی شرور شرق کشور که توسط نیروهای اطلاعاتی و امنیتی کشور به دام افتاد پرداخته و در ادعایی واهی اعترافات ریگی در زندان را غیر قابل استناد توصیف کرده است.

 محسن سازگارا که پس از شکست جنبش موسوم به سبز به عنوان استراتژیست آشوبگران هر روز در شبکه تلویزیونی صدای آمریکا، برای اغتشاشگران خوراک می داد، در آخرین اظهار نظر خود دامنه حمایت خود از ضد انقلاب را تا عبدالمالک ریگی، که اخیرا توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) به دام افتاد افزایش داده و مدعی شده که اعترافات داخل زندان ریگی نمی تواند مورد استناد قرار گیرد.

ریگی در اعترافات خود به گوشه هایی از حمایت های ایالات متحده آمریکا از گروهک تروریستی جندالله اشاره کرده و گفته بود آمریکایی ها در جهت به چالش کشاندن نظام جمهوری اسلامی ایران از طریق سازمان های بین المللی تمام تلاش خود را به کار بسته اند، چرا که به استناد گفته های سران سیا حمله به ایران دشوار است.

گویا اعترافات ریگی مبنی بر عدم توانایی حمله آمریکا به ایران برای سازگارا و سران جریان سبز و همچنین بدنه آشوبگر آنها سنگین تمام شده که اینگونه به حمایت از ریگی می پردازند.

سازگارا که از کارمندان سازمان جاسوسی آمریکا است و به عنوان تحلیل گر شبکه ضدانقلابی صدای آمریکا فعالیت می کند، به شدت از دستگیری ریگی عصبانی است به گونه ای که وی در بخش دیگری از اظهاراتش در ادعایی مضحک عنوان کرد: حکومت در مقابل مردم احتیاج به یک پیروزی داشت که بگویند ما قوی هستیم و برای اینکه مردم را بترسانند، ریگی را دستگیر کرد.

این در حالی است که مردم پس از دستگیری ریگی به شدت ابراز خوشحالی کرده و در مناطق شرقی کشور به مناسبت این قدرت نمایی جمهوری اسلامی به پخش شیرینی و شکلات پرداختند.

سازگارا که سمت سخنگویی میرحسین موسوی در خارج از کشور را نیز به عهد دارد در بخش پایانی تحلیل هایش به امیدهای خود اشاره کرده و دستگیری ریگی را عاملی برای حل مشکلات مردم سیستان و بلوچستان نمی داند.

گفتنی است تحلیل های سازگارا در تلویزیون صدای آمریکا به حدی آبکی است که حتی جنبش سبز نیز پس از حماسه عظیم مردم در 22 بهمن امسال، عامل اصلی شکست این جنبش در آن روز را، تحلیل های سازگارا مبنی بر پیاده کردن استراتژی اسب تروا می دانستند با این حال وی همچنان اصرار دارد تا خود را به عنوان استراتژیست جنبش شکست خورده سبز معرفی کند

/ 0 نظر / 2 بازدید