خاتمی با تنفس مصنوعی هم قادر به ادامه حیات سیاسی نیست

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه تاریخ در دل خود کم ندارد انسان‌هایی که در زمان حیات دچار مرگ سیاسی شده ‌باشند، گفت: خاتمی با ‌تنفس مصنوعی هم قابل بازگشت به حیات سیاسی نیست.

علی اصغر زارعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تکاپوی خاتمی برای بازگشت به عرصه سیاسی کشور، اظهار داشت: همانطور که انسان‌ها دچار مرگ جسمی می‌شود، می‌توانند قبل از مرگ جسمی، دچار مرگ سیاسی شوند.

وی با بیان اینکه تاریخ در دل خود کم ندارد انسان‌های که در دوران زنده بودنشان، دچار مرگ سیاسی شده‌باشند، به فتنه سال 88 اشاره کرده و گفت: برخی در این فتنه علی‌رغم اینکه هنوز نمرده‌اند اما دچار مرگ سیاسی شده‌اند؛ شاید بتوان با افزایش امکانات پزشکی و علمی مرگ برخی از افراد را به تاخیر انداخت اما این امید در مورد فتنه‌گران 88 وجود ندارد.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان، خاتمی را از جمله مردگان سیاسی دانست که با هیچ‌تنفس مصنوعی قادر به ادامه حیات سیاسی نیست و توضیح داد: خاتمی در دروان ریاست جمهوری‌اش عنصر و عاملی شد که مطالبات مردم را به محملی برای دشمنان انقلاب جهت مقابله با اسلام و انقلاب تبدیل کرد.

وی خاطر نشان کرد: سهم خاتمی در فتنه 88 نه تنها کم نیست، بلکه بیش از دیگران است.

زارعی با بیان اینکه خاتمی بر خلاف دیگر سران فتنه مرتکب حرکات رادیکالی در سال گذشته نشد، افزود: اساس رویه سیاسی و تاکتیک خاتمی اینگونه است که بدون اظهار نظر افراطی عمل می‌کند تا با آرام کردن فضا اهداف سیاسی خودش را دنبال کند.

/ 0 نظر / 17 بازدید