تصاویری از قتل عام عزادارن سبز در عاشورای میرحسینی!

 

خوب حتما خبر دارید که سال گذشته لباس شخصی ها و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در روز عاشورا به عزاداران میرحسینی و عزاداران سبز حمله کردند و جمعی را به خاک و خون کشیدند.

همان طوری که خبر دارید مردم عزادار سبز به یاد مظلومیت میرحسین و علمدارش محسن سازگارا، مشغول عزاداری بودند و به یاد آتش سوزی خیمه‌ها در روز عاشورا، مشغول آتش زدن بانک‌ها و مغازه‌ها و معابر و ماشین‌های نیروی انتظامی بودند، که ناگهان با حملات وحشیانه ماموران رژیم روبرو شدند و مظلومانه به شهادت رسیدند.

گزارش‌ها حاکیست که ماموران رژیم به عزاداران بی‌گناهی که دستهایشان را به علامت تسلیم بالا برده بودند، حمله کردند و به آنها رحم نکردند. تصاویر زیر گوشه ای از جنایات رژیم را نشان می دهد که توسط شبکه‌های مختلف حقیقت گوی خارج از کشور منعکس شده است!

ماموران نیروی انتظامی در حال ضرب و شتم عزاداران سبز!

ماموران نیروی انتظامی در حال ضرب و شتم عزاداران سبز!

ماموران نیروی انتظامی در حال ضرب و شتم عزاداران سبز!

ماموران نیروی انتظامی در حال ضرب و شتم عزاداران سبز!

آتش زدن به یاد روز عاشورا!

حمله و غارت به یاد روز عاشورا!

آلات عزاداری!

آلات عزاداری!

این تصاویر را از وبلاگ چهارنما گرفته‌ام. برای دیدن تصاویر بیشتر به چهارنما مراجعه کنید.

البته دیروز بعضی از ماموران رژیم، برای اینکه آبروی عزاداران سبز را ببرند، خودشان را کتک می‌زدند و سر و صورتشان را خونی می‌کردند. بعد چند تا خانم عزادار سبز با شالهای سیاه آمدند و متوجه این توطئه شدند ونگذاشتند که این نقشه ماموران رژیم عملی شود!

دفاع عزاداران سبز از ماموران رژیم!

تصاویر زیر هم گوشه‌ای از عزاداری عزاداران میرحسینی را نشان می‌دهد که در حال آتش زدن ساختمان‌ها و اموال عمومی به یاد خمیه‌های سوخته روز عاشورا هستند!

البته  بعد از این همه جنایت، خبرنگار جرس با گوش‌های خودش شنید که ماموران نیروی انتظامی از کشتن بیشتر مردم سرپیچی کردند و تصمیم گرفتند که دیگر مردم عزادار را نکشند!

سرپیچی ماموران رژیم از کشتار مردم! خبرنگار جرس خودش شنیده!

و  بعد از اینکه ماموران رژیم وحشیانه به مردم عزادار سبز حمله کردند و جمع زیادی از عزاداران میرحسینی را کشتند، کم‌کم بچه‌های سبز هم تصمیم گرفتند که در برابر ماموران رژیم بایستند و مقاومت کنند. اینجا بود که سایت جرس بی طرفی خودش را رعایت کرد و از زخمی شدن عده‌ی زیادی از ماموران رژیم هم خبر داد!

تلفات دو طرف!

بعد از این بود که کم کم عزاداران سبز میرحسینی پایتخت را از عناصر کودتا گرفتند و تهران را آزاد کردند!

کنترل تهران دست سبزها افتاد! الجزیره خبر داد!

و این هم خوشحالی لحظه  پیروزی

بچه ها پیروز شدیم، بیاین بیرون جشن بگیریم!

بعدش هم رهبر ایران را با هلی کوپتر به یک پادگان نظامی منتقل کردند!

انتقال رهبر ایران به یک پایگاه نظامی!

البته در عاشورای خونین سبز پارسال ، خوشبختانه آسیبی به علمدار لشگر میرحسین، یعنی محسن سازگارا، وارد نشد و ایشان خدا را شکر الان صحیح و سالم تشریف دارند و احتمالا مشغول توطئه، ببخشید برنامه‌ریزی برای اربعین میرحسینی هستند!

علمداری سازگارا در روز عاشورا!

 

/ 0 نظر / 7 بازدید