چگونگی کنف شدن پایگاه های خبری جندالشیطان

در حالیکه پایگاه های خبری جندالشیطان با خوشحالی و با مطالب تحریک کننده خبر انتشار شهادت دو روحانی را در حادثه تروریستی چابهار منتشر کردند رئیس سازمان تبلیعات اسلامی سیستان و بلوچستان خبر داد که ین دو روحانی در این حادثه به شدت مجروح شدند و خبر شهادت، اشتباه نوشتاری ‌روابط عمومی این اداره کل بوده است!


به نقل از زاهدان پرس این پایگاه خبری وابسته به جندالشیطان با ذوق زدگی اعلام کرده بودند که علی رغم پنهان کردن اخبار توسط مقامات استانی ! دو روحانی در عملیات گروه در چابهار به شهادت رسیده اند.

این درحالیست که حجت الاسلام صفر قربانپور، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا در باره خبری که از سوی روابط عمومی آن اداره کل به نقل از رییس اداره تبلیغات اسلامی چابهار درباره شهادت دوتن از روحانیان در حادثه تروریستی چابهار منتشر شده بود، گفت: ‌این دو روحانی در این حادثه به شدت مجروح شدند و خبر شهادت، اشتباه نوشتاری ‌روابط عمومی این اداره کل بوده است.

وی، افزود: در بازدیدی که این جانب از این روحانیان در بیمارستانی در زاهدان داشته ام حال عمومی این مبلغان خوب است و امیدواریم هر چه زودتر برای این عزیزان بهبودی حاصل شود.

گفتنی است، حجت الاسلام سید علی سجادی و حجت الاسلام علی اخوان، روز تاسوعای امسال در حادثه تروریستی چابهار مجروح شدند که پایگاه اینترنتی اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان در مطلبی به اشتباه خبر از شهادت این دو روحانی داده بود که با پیگیری خبرنگار رسا، این خبر از سوی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان اصلاح شد‌.


/ 1 نظر / 8 بازدید
مهدی

سلام الحمد لله انشا الله که هر چه سریعتر بهبودی حاصل بشه یا زینب س