سایه سنگین یاس و اختلاف میان طیف های مختلف ضدانقلاب اولین پس لرزه ای بود که از حضور پررنگ مردم به وجود آمد. مروری بر اخبار رسانه های خارج نشین به خوبی نشان می دهد که این گروه ها با متهم کردن یکدیگر به کم کاری و سهل انگاری، سعی در ادامه پرده پوشی بر واقعیت بی اعتنایی مردم به خودشان دارند.

در گام بعدی ، این رسانه ها با انتشار خبرهای امیدوار کننده و اینکه در آینده وضعیت بهتر خواهد شد و از این شکست دلسرد نشویم به لاپوشانی شکست سنگین آشوب گران در راهپیمایی سالگرد انقلاب پرداختند. به تعبیر این رسانه ها با حضور چشمگیر مردم در 22 بهمن انقلاب برای ده سال دیگر عقب افتاد!!

در تازه ترین اقدام، پس از آنکه این رسانه ها و سایت ها با وعده و وعید حضور در چهارشنبه سوری به طرفداران خود در اوهام هزار باره خود فرورفتند، با انتشار تصاویری از ماهواره گوگل مدعی حضور کم مردم در میدان آزادی شده اند.

این در حالی است که نه تنها پخش مستقیم این حماسه بی نظیر از مسیرهای هفتگانه راهپیمایی که از ساعات اولیه صبح تا پایان مراسم، خیابان ها و مسیرهایی مملو از جمعیت را نشان می داد بلکه فیلمبرداری با بالگرد و پخش چندباره آن از کانال ها و بخش های مختلف خبری گویاترین پاسخ برای این ادعای تازه و خنده دار رسانه های ضدانقلاب است.

از سوی دیگر، حضور میلیونی مردم تهران در مسیرهای مختلف و مشاهده اقیانوس جمعیت شرکت کننده در این حماسه سبب شده تا کاربران این سایت ها و رسانه ها در نظرات کاربران اقدام به سرزنش و توبیخ ضدانقلاب به دلیل تکرار ادعاهای مضحک خود کنند.

جالب اینکه ادعای تازه این رسانه ها پخش آرشیوی تصاویر صدا و سیما از کانال های تلویزیونی است که گفته اند این تصاویر با ابزارهای کامپیوتری درست شده بود. اما مشخص نیست با وجود پخش زنده چند ساعته و پوشش کامل تمامی نقاط این آرشیو چگونه تهیه و پخش می شده است؟

/ 0 نظر / 2 بازدید