کشف یک چهره مرموز و جدید در قتل ندا آقاسلطان

این ایرانی مرموز ساکن هلند همچنان در فضای اینترنت فعال است و از حرکات بر ضد نظام جمهوری اسلامی حمایت می کند.

روزنامه نیویورک تایمز نوشت: فاش نشدن نام مزیتی است که در موارد مختلف به کار می رود.

  این روزنامه در گزارشی به قلم برایان استلتر با اشاره به اینکه هفته گذشته جایزه جرج پولاک برای تصویر مرگ نداآقاسلطان اعطا شده است، اعلام کرد که مردی که اولین بار این تصویر ویدئویی را در اینترنت قرار داد، ناشناس است.

 این روزنامه آمریکایی با اشاره به اینکه تصویر ویدئویی 37 ثانیه ای از مرگ ندا آقا سلطان به نماد سبزها تبدیل شده است، یادآور شد که این مرد ناشناخته در ارتباط نزدیک با یک پزشک که در کنار نداآقا سلطان حضور داشته، قرار دارد.

 این پزشک همان آرش حجازی‌پور است که اسناد و شواهدی مبنی بر دست داشتن او در قتل ندا آقاسلطان موجود است و انگلیس نیز از استرداد او به ایران برای انجام تحقیقات بیشتر خودداری می‌کند.

 این روزنامه فاش کرد که این فیلم اولین بار توسط همین ایرانی 36 ساله ساکن هلند بر روی اینترنت قرار داده شده است. در این گزارش به نحوه آشنایی این فرد مرموز با آرش حجازی پور و علت اینکه فیلم مرگ ندا برای اولین بار به او منتقل نشده نکرده است.

 به گفته برایان استلتر، این ایرانی مرموز ساکن هلند همچنان در فضای اینترنت فعال است و از حرکات بر صد نظام جمهوری اسلامی حمایت می کند.

 نیویورک تایمز در پایان برای این فرد که هنوز هم فیلم های سبزها را در فیس بوک و توئیتر منتشر می‌کند، آرزوی موفقیت و ابراز امیدواری کرده روزی بتواند خود را معرفی کند.

/ 0 نظر / 2 بازدید