نامه نگاری برخی از بستگان ناکامان انتخابات

نسخه چاپیارسال به دوستان
دهقان در گفتگو با فارس:
جریان مطرود با هدف تحت‌الشعاع قراردادن راهپیمایی 22 بهمن به تکاپو افتاده است

خبرگزاری فارس: دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان نامه‌نگاری‌ برخی از بستگان ناکامان انتخابات را تکاپویی برای تحت‌الشعاع قراردادن حماسه‌های ماندگار مردم در راهپیمایی‌های اخیر دانست.


عزت‌الله دهقان نماینده مردم شهرستان درود و دبیر کل جامعه اسلامی فرهنگیان در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به نامه‌نگاری‌های برخی از ناکامان انتخابات اخیر این اقدامات را در راستای تحت‌الشعاع قرار دادن حماسه‌های ماندگار مردم دانست و اظهار داشت: راهپیمایی 22 بهمن به‌گونه‌ای چشمگیر، بزرگ و حماسی بود که اقدام برخی افراطیون برای تحت الشعاع قرار دادن آن دور از انتظار نبود.
وی با بیان اینکه برخی‌ها قبل از انتخابات با طرح موضوع تقلب در انتخابات درصدد بودند تا از حضور باشکوه مردم شرکت در انتخابات 22 خرداد جلوگیری کنند، افزود: زمانی که ملت ایران به رغم تمامی تبلیغات دشمن، با حضور 85 درصدی قدرت خود را در انتخابات به نمایش گذاشت برخی افراد و گروه‌ها با هدف انتقام از مردم، با زیر سئوال بردن سلامت انتخابات تلاش کردند تا کام ملت ایران را تلخ کنند.
دهقان همچنین اضافه کرد: مردم بعد از انتخابات کسانی را که قصد تلخ کردن کامشان را داشتند شناسایی و آنها را مطرود کردند.
این نماینده مجلس با اشاره به واکنش‌های اخیر ملت ایران به فتنه بعد از انتخابات از جمله حضور حماسی و میلیونی در 9 دی و 22 بهمن، گفت: ملت ایران با حضور آگاهانه خود در صحنه نفاق فتنه گران را رسوا و آنها را از رسیدن به اهداف شومشان ناکام گذاشتند.
وی افزود: جریان فتنه بعد از اینکه به این نتیجه رسید که نمی‌تواند اهداف خود را دنبال کند اقدام به شبه افکنی در راستای حمایت از اغتشاشگران کرد.
دبیر کل جامعه اسلامی فرهنگیان با اشاره به ادعای غیر مستدل کروبی ، این ادعا را در راستای ادامه فتنه انگیزی وی دانست و گفت: ادعای کروبی طبق شرع مقدس اسلام تنها با شهادت شاهد عینی قابل اثبات بود در حالی که وی نه تنها شاهدی برای این ادعای خود نداشت که حتی از ارائه اسناد و معرفی افراد نیز عاجز مانده بود.
این فعال سیاسی نامه اخیر همسر کروبی که در برخی از سایت‌‌های بیگانه بازتاب یافت را با هدف تحت‌الشعاع قرار دادن پیروزی‌های پیاپی ملت ایران دانست و گفت: حضور میلیونی در راهپیمایی 22 بهمن با این گونه رفتارها تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت.

/ 0 نظر / 2 بازدید