ما اعتراف می کنیم

وی اظهار داشت:پس از موضع گیری های مقام معظم رهبری در برابر این فتنه ها فشار افکار عمومی موجب شد تا این افراد در زندانی به وسعت تمام این مملکت دچار تنهایی و انزوا شده و جرات نکنند تا در بین مردم ظاهر شوند.این عناصر باید به رای میلیونی مردم در انتخابات اخیر احترام گذاشته و در مقابل قانون و مواضع رهبری سر تعظیم فرود آورند.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:عوامل اصلی فتنه های اخیر به اشتباهات خود پی برده اند اما مردانگی پذیرش و اعتراف به اشتباهات خود را ندارند.

به گزارش بولتن، آیت الله علی سعیدی عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در شیراز افزود:متاسفانه همین جمود و تحجر بر اشتباهات گذشته آن را سنگین تر می کند و این موضوعی است که سران فتنه باید به آن توجه داشته باشند.

وی اظهار داشت:پس از موضع گیری های مقام معظم رهبری در برابر این فتنه ها فشار افکار عمومی موجب شد تا این افراد در زندانی به وسعت تمام این مملکت دچار تنهایی و انزوا شده و جرات نکنند تا در بین مردم ظاهر شوند.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد:این عناصر باید به رای میلیونی مردم در انتخابات اخیر احترام گذاشته و در مقابل قانون و مواضع رهبری سر تعظیم فرود آورند.
آیت الله سعیدی گفت:در دوران سازندگی بر اساس تقاضای ریاست جمهوری وقت و شرط مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه به توان مهندسی رزمی این نیرو لطمه ای وارد نشود بخشی از توان مهندسی سپاه در عرصه سازندگی کشور به کار گرفته شد.

وی ادامه داد:سیاست قرارگاه خاتم الانبیاء بر آن است تا پروژه های ملی که بخش خصوصی کمتر در آن توان رقابت دارند را اجرا نماید.

این مقام مسوول گفت:شعار ها و استراتژی های ما در طول دوران پس از انقلاب اسلامی ثابت بوده و در عرصه های داخلی و بین المللی هر کجا صحبت از اسلام بوده است ما با جدیت وارد عرصه شده ایم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به لزوم وحدت تمامی اقشار و گروه ها افزود:ما هیچگاه در انقلاب شعار فرقه ای نداده ایم بلکه شعار ما همواره دفاع از مسلمانان و بیداری آنان بوده است.
/ 0 نظر / 2 بازدید