مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به نخستین سالگرد واقعه تاریخی 9 دی گفت: اتاق فکر جریان فتنه از سوی دشمنان کینه‌توز نظام ولایی و خودی‌های بی‌بصیرت مدیریت می‌شد

.


 حجت‌الاسلام کاظم لطفیان ظهر امروز در نشست بازخوانی حوادث انتخابات در آستانه 9 دی در این سازمان با تأکید بر اینکه بصیرت باید در تمامی ابعاد و صحنه‌های زندگی انسان حضور داشته باشد، اظهار داشت: در هنگام بروز فتنه‌ها به ویژه زمانی که فتنه‌ها به شکل حق خودنمایی می‌کند، بصیرت بسیار کارساز و لازمه تشخیص حق از باطل و مانع از سقوط در وادی هلاکت است.

*عده‌ای به بهانه دفاع از آرای مردم به تسویه حساب با عمود خیمه نظام پرداختند
وی با اشاره به انتخابات سال 88 گفت: توهم تقلب در انتخابات، بهانه‌ای شد تا کسانی که سال‌ها در سایه‌سار نظام مقدس اسلامی زندگی کرده بودند و از مواهب جمهوری اسلامی بهره‌مند شده بودند، حقد و کینه‌های دیرینه خودشان را از نظام ولایی نشان دهند و به بهانه دفاع از آرای مردم، به تسویه حساب با عمود خیمه نظام که همواره مانع رسیدن آنها به اهداف شومشان بوده است، برخیزند.
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی افزود: آنها در این راستا پروژه کلان اسلام بلامذاهب، جمهوری اسلامی منهای ولایت فقیه و به عبارتی جمهوری ایرانی را مطرح و تقویت کردند و به بهانه رای مردم، هجمه‌هایی علیه ولایت فقیه را آغاز کردند و در تئوری و عمل نشان دادند که حتی به قانون اساسی به عنوان میثاق ملی ایرانیان هم پایبندی ندارند.

* مردم برای نخستین بار در انقلاب از خواص جلو افتادند
لطفیان تعدی و تجاوز به حقوق مردم و کشاندن آنها به آشوب‌های خیابانی و تبلیغ علیه ارکان معنوی نظام اسلامی را وجهه همت گروه فتنه عنوان کرد و افزود: بر این اساس اتاق فکر جریان فتنه از سوی دشمنان کینه‌توز نظام ولایی و خودی‌های بی‌بصیرت، مدیریت می‌شد.
وی تصریح کرد: در این زمان مردم برای نخستین بار در انقلاب از خواص جلو افتادند و نشان دادند که بصیرت مردم از جنس بصیرت خواص نیست، بلکه بصیرت این مردم، بصیرت دینی است، پیش از آنکه سیاسی باشد و این بصیرت منافع و مصالح نظام و مردم را در نظر می‌گیرد نه خواسته‌های گروه‌های سیاسی و جریانات خاص که در پی آنند.

*در 9 دی خواص بی‌بصیرت رسوا شدند
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی افزود: مردم در این آزمون فهمیدند که این فتنه، فتنه‌ای نیست که به صرف تغییر در آرا از بین برود بلکه این فتنه عمود خیمه نظام را هدف قرار داده و مردم با آگاهی و بصیرت اقدام به دفاع از دین کرده و خواص بی‌بصیرت را رسوا کردند.
لطفیان حماسه نهم دی را اوج حمایت مردمی از نظام ولایی عنوان کرد و افزود: این حرکت، خودجوش‌ترین و مردمی‌ترین حرکت در سال‌های پس از پیروزی انقلاب بوده است.


/ 0 نظر / 6 بازدید