زمان‌ملاقات‌فراکسیون‌خط ‌امام(ره)باخاتمی

تابناک: یکشنبه شب فراکسیون خط امام (ره) با سید محمد خاتمی دیدار خواهند کرد.

مجید نصیر پور ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار تابناک اظهار داشت: در ملاقاتی که فراکسیون با آقای خاتمی خواهند داشت در مورد موضوعات روز جامعه و نگرانی ها و نیز در این مورد که اصلاح طلبان چگونه نقش ملی خود را در این مقطع زمانی ایفا کنند، صحبت خواهد شد.

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه این دیدارها منحصر به بخش خاصی از سرمایه های ملی نباشد افزود: از بسیاری از بزرگان تقاضای وقت ملاقات شده است؛ آقایان مهدوی کنی، ناطق نوری و حتی از رهبر انقلاب تقاضای وقت ملاقات شده است تا اعضای فراکسیون خط امام (ره) به حضور ایشان برسند .

این عضو فراکسیون اقلیت در ادامه با بیان اینکه هنوز موضوع خاصی برای مذاکرات مشخص نشده است خاطر نشان کرد: همه اصلاح طلبان تلاش می کنند تا بتوانند وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. در ملاقات با ایشان و سایر بزرگان دغدغه ها مطرح خواهد شد و انشاءالله کمک کنیم نظام جمهوری اسلامی در مسیرخود با صلابت بیشتری حرکت کند.

/ 1 نظر / 8 بازدید
حامد کاشانی

سلام انشاالله که هدفشان واقعا همین باشد شما لینک شدید اگه دوست داشتید وبلاگ مارو هم لینک کنید موفق و پیروز باشید به ما هم سر بزنید.