زمان و مکان رسیدگی و مجازات ریگی

   
 دادستان کل کشور ادامه داد: این شرور تروریست با چندین سرویس اطلاعاتی ارتباط داشته و از چندین کشور از جمله آمریکا حمایت می‌شده است که در این زمینه باید تحقیقات جامعی انجام شود.

 وی گفت: پس از انجام تحقیقات کامل، زمان و مکان رسیدگی و مجازات ریگی اعلام خواهد شد.

محسنی اژه‌ای در بیان اعمال فشارهای کشورهای غربی برای محاکمه این شرور نیز تصریح کرد: این فشارها همیشه بوده و محاکمه وی هیچ ربطی به بیگانگان ندارد. اتفاقا ما باید با قاطعیت از کشورهای بیگانه پاسخ بخواهیم که چطور از یک تروریست جانی که ده‌ها جنایت را در شرق کشور انجام داده حمایت کرده‌اند.

 وی هم‌چنین در بیان نقش دستگیری این فرد در ایجاد وحدت میان شیعه و سنی گفت: تمام مردم کشور، نظام و انقلاب مخالف شرارت هستند و طبق خبرهای روز گذشته مردم شیعه و سنی از دستگیری این شرور بسیار شادمان هستند؛ حتی طایفه خود ریگی نیز از این اقدام بسیار شادمان بوده‌اند و به دنبال آن هستند که با قاطعیت با وی برخورد شود.

 دادستان کل کشور تصریح کرد: ارتباط بین شیعه و سنی با این اقدام استحکام یافت و این موضوع نشانه‌ای بود تا همه بدانند بین شیعه و سنی تفرقه‌ای نیست و این فرد وابسته به سرویس بیگانه و به‌خصوص غرب است که از اول دشمن ما بود.

 زمزمه‌هایی هست که به مناسبت روزهای پایانی سال در برخی گوشه و کنار اقداماتی را انجام دهند

 محسنی اژه‌ای در بخش دیگر سخنانش درباره کمک به برخی خبرنگاران بازداشت شده در ارتباط با مسائل سیاسی در ایام نوروز، به یکی از خبرنگاران گفت: به طور کلی مسوولان جمهوری اسلامی در تمام بخش‌ها هیچ‌گاه نمی‌خواهند کسی در زندان باشد؛ مگر کسی که مضر به منافع ملی و آزادی مردم است؛ قطعا وقتی این فرد در بیرون از زندان باشد فساد به بار می‌آورد.

 وی افزود: کسانی که در این دایره نباشند و مضراتی نداشته باشند در ایام خاص از تخفیف، مرخصی و آزادی مشروط استفاده می‌کنند؛ به طوری که عفوهای جمهوری اسلامی این‌قدر افزایش یافته که حتی مورد اعتراض مردم قرار گرفته است.

 وی افزود: در جریان‌های اخیر هم همین‌گونه است و اگر کسانی که در اغتشاشات اخیر دستگیر شده‌اند و پرونده دارند واقعا توبه و خساراتی را که وارد کرده‌اند جبران و مسیر گذشته خود را اصلاح کنند حتما در دادگاه تجدید نظر مورد کمک قرار خواهند گرفت.

 دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: یکی از خواسته‌های مردم از دستگاه قضایی و دیگر دستگاه‌های مسوول این بود که اگر این‌ها بخواهند به فتنه‌گری، شرارت و قانون‌شکنی خود ادامه دهند حتما باید با آن‌ها برخورد شود و دستگاه قضا هم قطعا برخورد خواهد کرد.

 وی در پاسخ به این پرسش که برخی اقدامات هنوز در حال ادامه است نیز اظهار کرد: بعد از اتمام حجت‌ها هر اقدامی که در هر فضایی ادامه یابد، حتما برخورد شدیدتری با آن خواهد شد.

 محسنی اژه‌ای گفت: به عنوان نمونه برخی زمزمه‌هایی هست که به مناسبت روزهای پایانی سال در برخی گوشه و کنار اقداماتی را انجام دهند که اطمینان داشته باشند بعد از این همه اتمام حجت انجام شده، برخورد سختی با آن‌ها خواهد شد.

 وی خاطرنشان کرد: افراد خطاکار قطعا دستگیر می‌شوند و حتی امکان دارد شیرینی تعطیلات سال جدید را نیز را از خانواده خود سلب کنند.

/ 0 نظر / 2 بازدید