رییس اورژانس کشور به ایسنا خبرداد: 31 شهید و 46 مجروح


31شهید و 46 مجروح در حادثه تروریستی چابهار

آماده‌باش تیم‌های امدادی زابل، تهران و کرمان

رییس اورژانس کشور با اعلام به شهادت رسیدن 31 تن و مجروح شدن 46 تن دیگر درحادثه تروریستی چابهار از آماده‌باش تیم‌های امدادی زابل، تهران و کرمان خبرداد.

دکترغلامرضا معصومی : درباره آخرین وضعیت مجروحان و شهدای حادثه تروریستی صبح امروز (چهارشنبه) در چابهار اظهار کرد: براساس آخرین آمار تایید شده تاکنون 31 تن از هموطنان شهید و 46 تن دیگر در اثر حمله انتحاری مجروح شدند.

وی با بیان اینکه تمامی مجروحان این حادثه توسط امدادگران اورژانس به بیمارستانهای شهرستان چابهار انتقال یافتند، گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته با وزارت کشور یک فروند هواپیما آماده انتقال مجروحان به تهران است.

به گفته معصومی، جمعیت هلال احمر استان کرمان یک فروند هلی‌کوپتر را در اختیار امدادگران اورژانس قرار داده تا در صورت نیاز مجروحان این حادثه به کرمان انتقال داده شوند.

وی افزود: تیم‌های امدادی زابل، تهران و کرمان در حالت آماده‌باش قرار دارند اما تاکنون نیازی برای ارسال تیم‌های امدادی و جراحی به منطقه اعلام نشده است.

وی در پایان افزود: تمامی 46 مجروح حادثه تروریستی حادثه امروز در بیمارستانهای شهر چابهار تحت درمان قرار گرفته‌اند.

اعزام کلیه امدادگران هلال احمر چابهار و شهرستان‌های اطراف برای امدادرسانی به منطقه

همچنین محمود مظفر، رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به خبرنگارایسنا گفت: درپی انفجار دو بمب در شهرستان چابهار کلیه امدادگران و پرسنل هلال احمر شهرستان‌های چابهار و شهرستان‌های اطراف برای امدادرسانی بیشتر به منطقه اعزام شدند.


/ 0 نظر / 5 بازدید