راهکار ربع پهلوی برای براندازی جمهوری اسلامی

 

فرزند شاه معدوم گفت: برای سرنگونی نظام اسلامی کشورهای غربی باید حمایت های خود از "جنبش مخالفان " در ایران را تشدید کنند و از تمرکز بر مسئله هسته‌ای ایران دست بردارند.

جهان نوشت؛ رضا پهلوی فرزند شاه معدوم که با خبرگزاری "آسوشیتدپرس " مصاحبه می کرد گفت:در صورتی که اقدامات تنبیهی موجب تثبیت وضعیت موجود می شود کشورهایی مثل آمریکا نباید خودشان را با اعمال تحریم های بیشتر علیه ایران اذیت کنند.

وی گفت: این کشورها باید به جای اقدامات تنبیهی در قبال ایران از اقدامات تشویقی استفاده کنند که منجر به فروپاشی شوروی سابق و نظام آپارتاید در آفریقای جنوبی شد.

رضا پهلوی که 50 سال دارد گفت: این اقدامات بایستی شامل مذاکرات با مخالفان باشد که در 9 ماه گذشته آشوب های خیابانی را زنده نگه داشته اند.

وی همچنین از کشورهای غربی خواست تا از مخالفان و آشوب گران داخل حمایت های تکنولوژیکی به عمل آورند تا آنها بتوانند ارتباط خود با خارج از ایران را حفظ کنند.

فرزند شاه معدوم در ادامه از برخورد نه چندان جدی و گرم باراک اوباما رییس جمهور آمریکا از رهبران خارج از کشور مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران انتقاد کرده و خواستار حمایت های جدی تر اوباما از مخالفان ایران شد.

رضا پهلوی پسر شاه معدوم برای سرنگونی نظام جمهوری اسلامی ایران خواستار اتخاذ تاکتیک "حمایت از مخالفان نظام همزمان با تلاش برای انزوای بین المللی ایران " از سوی کشورهای غربی شد.

به نوشته "آسوشیتدپرس " اظهارات وی در حالی صورت می گرفت که مردم ایران سرگرم برگزاری مراسم 22 بهمن وجشن سرنگونی پدر او بودند.

/ 0 نظر / 2 بازدید