هیچ‌کجا امن‌تر از دامان مردم نیست

علی فضلی عصر امروز در جمع خانوده‌های شهدای بناب با اشاره به جریان فتنه سال 88 افزود: در فتنه سال گذشته نیز عده‌ای مثل زبیر که 35 سال در رکاب پیامبراکرم(ص) بود ولی بعداً منحرف شد؛ به خاطر مطامع دنیوی مقابل جبهه حق ایستادند و در این جریان نیز عده‌ای از خواص طبق فرموده رهبر معظم انقلاب تجدید شدند و برخی نخبگان به واسطه کمی بصیرت و آگاهی مردود شدند که شاید به دلیل تعلق به مطامع دنیا بوده است.

چهره ماندگار دوران دفاع مقدس با طرح این پرسش که آیا مردم عزیز ایران اسلامی بعد از گذشت 32 سال از پیروزی انقلاب اسلامی از امام راحل و مقام معظم رهبری درخواست غنیمت کردند اظهار داشت: رزمنده‌های مقابله با جنگ نرم الگو گرفته از دفاع مقدس و دفاع مقدس الگو گرفته از عاشورا و کربلاست؛ و آنها همه چیز را برای خدا می‌خواهند.
فضلی با اشاره به نقش مردم متدین و رزمندگان سلحشور شهرستان بناب در طول هشت سال دفاع مقدس و همچنین پشتیبانی از جنگ اظهار داشت: امروز نیز مردم این شهرستان به عنوان مظهر جوانمردی در دفاع از انقلاب، رهبری و حریم ولایت نقش والای خود را ایفا می‌کنند.
وی تصریح کرد: بسیاری از فتنه‌گرانی که در قضایای سال 88 سهیم بودند و نقش داشتند؛ من عموم آنها را می‌شناسم؛ میدان، میدان آزمایش است و دعا می‌کنیم که آنها به دامان امت برگردند و بیش از پیش آب در آسیاب دشمن نریزند؛ چون هیچ جایی امن‌تر از دامان این مردم نیست.
چهره ماندگار دوران دفاع مقدس با بیان خاطراتی از عملیات کربلای چهار و کربلای پنج ضمن دعوت مردم به آگاهی و بصیرت گفت: مراقب باشید در جنگ نرم و هجمه دشمنان، بین ما و رهبری شکاف و فاصله ایجاد نشود و روحانیت، مسئولان، علما، رزمندگان و مردم همه باید گوش به فرمان ولی امر مسلمین باشیم.

 

/ 0 نظر / 5 بازدید